Sprzedawca Blog

Wróciłem!

Nie powiem, że z nadmiarem pasji, bo akurat tu się nie zgadza, ale wróciłem, jestem i nie wybieram się nigdzie. Przynajmniej na jakiś czas.

A co mnie sprowadza? Potrzeba. Muszę mieć jakieś miejsce, w którym będę mógł powywnętrzać się w sposób, który nie zrobi nikomu krzywdy, więc spokojnie można uznać, że to moja terapia.

Po co wróciłem i co tu będzie? A różnie. Czasem zabawnie, czasem mniej, czasem pomarudzę, a czasem podzielę się czymś fajnym. Nic wartego uwagi, ale może być na tyle ciekawie, że od czasu do czasu ktoś zajrzy i spędzi tu chwilę. Od spraw skopiowanych z mojego TikToka, przez streamy, które może wreszcie, z czasem będę miał czas robić, po działalność twórczą własną. Wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze.

Czy coś będzie inaczej, niż było wcześniej? Owszem. Tym razem, jak ktoś będzie miał ochotę, to będzie mógł spokojnie strzelić mi maila. Czy to z zapytaniem, czy komentarzem. Śmiało, bo to, czego brakowało do tej pory, to interakcja z wami. Może gadam dobrze i wypada mnie po kolosalnych pleckach poklepać? Może bredzę, niczym potłuczony i z błędu mnie trzeba wyjąć? Wszystko jedno. adam@sprzedawcapaczy.pl stoi otworem.

Gdzie jeszcze zaglądać? Poza TikTokiem (@sprzedawca) można mnie też znaleźć na Instagramie. O TUTAJ.

Zatem…

Jak mawiają starożytni Eskimosi – do trzech razy sztuka…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *